Magiczne projekty wnętrz

O nas

arrow_img

Jestem Monika, w branży architektonicznej działam już 11 lat. Przede wszystkim stawiam na kreatywność, nietuzinkowość i ergonomię. Ukończyłam Europejską Akademię Sztuki na wydziale grafiki w Warszawie oraz Międzynarodową szkołę charakteryzacji filmowej, teatralnej i telewizyjnej Ewy Marii Dziewulskiej.

image_aboutme

Ukończyłam wiele kursów i szkoleń związanych z architekturą wnętrz, między innymi Creator z projektowania wnętrz na warszawskim ASP, broniąc dyplom pod patronatem gazety WERANDA. Znalazłam dziedzinę sztuki- bo tak należy traktować projektowanie, dzięki której mogę urzeczywistnić to co mi w “gra w duszy”.

Projektowanie wnętrz można porównać do malowania obrazów. Należy wybrać odpowiedni rozmiar, kompozycję, barwy i uwydatnić to, a na koniec zamknąć wszystko w jak najlepiej dobranej ramie.

image_aboutme

Formularz kontaktowy

Chcesz powierzyć nam swoje cztery kąty lub wynająć od nas mieszkanie? Napisz do nas.

Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych dla celów rozpatrzenia wiadomości i odpowiedzi na nią. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y w szczególności, iż: administratorem danych osobowych jest Madaj Sp. z o.o. przetwarzanie danych następować będzie na zasadach szczegółowo opisanych Polityce Prywatności; mam w szczególności prawo: dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody (bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem) i wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości